24 września 2019, 9:00 - 14:00
 

Novotel Kraków Centrum

ul. Tadeusza Kościuszki 5
30-105 Kraków

10 października 2019, 9:00 - 14:00
 

The Bridge Wroclaw - MGallery

Plac Katedralny 8
50-329 Wrocław 

22 października 2019, 9:00 - 14:00
 

Strefa +1

ul. Za Bramką 1
61-842 Poznań 

27 listopada 2019, 9:30 - 14:00

InterContinental Warszawa
ul.Emilii Plater 49
00-125 Warszawa

 

O projekcie

BPCC HR Review to seria spotkań HR-owych prowadzonych przez Brytyjsko-Polską Izbę Handlową i firmy w niej zrzeszone jesienią 2019 r. Cykl został zainspirowany licznymi rozmowami z firmami brytyjskimi i nie tylko – sytuacja gospodarcza w Polsce jest bardzo dobra, mamy do czynienia z rynkiem pracownika, który dużo łatwiej znajduje nową pracę niż jeszcze kilka lat temu. A przecież pracownik to najcenniejszy zasób każdej firmy. Zasób, w który przez miesiące i lata inwestujemy, aby zdobył odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby poczuł rytm firmy i stał się jej częścią.

Nic więc dziwnego, że firmy chcą zatrzymać swojego pracownika u siebie jak najdłużej. Jak to zrobić? Jak tworzyć atmosferę pracy, w której pracownik czuje się zadbany i zadowolony z miejsca, w którym się zajmuje? Jak dbać o jego wellbeing, zdrowie, równowagę między życiem prywatnym a pracą? Jakie narzędzia może zastosować pracodawca, aby zaoferować pracownikowi „twarde” argumenty w postaci benefitów pracowniczych?

O tym wszystkim porozmawiamy na spotkaniach BPCC HR Review – w dwóch sesjach, jednej poświęconej budowaniu wellbeingu pracownika i drugiej poświęconej narzędziom i benefitom wspomagającym utrzymanie pracownika w firmie.

Na miejsca spotkań wybraliśmy Kraków, Wrocław, Poznań i Warszawę, 4 miasta tętniące życie i niezwalniające tempa rozwoju i osiedlania się nowych inwestorów i oddziałów dużych i średnich firm. Program skierowany jest do działów HR i kadry zarządzającej bez względu na branżę, od centrów usług wspólnych przez usługi i retail po branżę produkcyjną.


 

Prelegenci

 

Łukasz Chodkowski
Dyrektor Zarządzający
Dehora

Karina Kreja
International Concept Manager & Workplace Expert
Kinnarps AB

Ewa Stelmasiak
Dyrektor Zarządzający
Ekspert ds. wellbeingu organizacyjnego
The Wellness Institute

Monika Krzyszkowska-Dąbrowska
Head of Employment Practice
Linklaters

Michael Dembinski
Główny Doradca
British Polish Chamber of Commerce
 

Aleksandra Lebioda
Główny Konsultant ds. rekrutacji i relacji z pracownikami
ABC London Group

O badaniu

 

Podczas trwania projektu -od 24 września do 27 listopada będziemy prowadzić badanie ankietowe rynku pracy, w którym zbadamy jego kondycję zarówno w kontekście rekrutacji nowych pracowników, jak i utrzymania obecnych. Badanie współtworzone jest przez partnerów projektu, a opieki merytorycznej podjął się dr Paweł Mlicki, badacz z wieloletnim doświadczeniem w badaniach naukowych oraz raportach biznesowych.
 

Badanie zostanie zaprezentowanie w styczniu 2020 roku na spotkaniu w Londynie, na które zaprosimy firmy, które szukają nowych lokalizacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Wierzymy, że będzie ono realnym wsparciem dla firm obecnych w Wielkiej Brytanii podczas podejmowania decyzji o wyborze nowych lokalizacji.

 

W badaniu można będzie wziąć udział podczas konferencji we wszystkich 4 miastach.

 

Osobom, które wezmą udział w spotkaniach oraz wypełnią ankiety, wręczymy również certyfikaty.

 

Partnerzy

 

British Polish Chamber of Commerce
ul. Zielna 37
00-108 Warszawa
www.bpcc.org.pl

© 2019 by Jakub Piegat, BPCC with Wix.com